yope kosmetyki

Natura ukryta w kosmetykach firmy Yope

Yope to polska marka kosmetyków, które wyprodukowane zostały na bazie naturalnych składników. Kosmetyki Yope to natura czysta i prawdziwa, nie ma w nich absolutnie nic z chemii. Oferta firmy wciąż się rozszerza i dzisiaj oprócz kosmetyków do pielęgnacji ciała można w niej znaleźć propozycje dla osób cierpiących na alergie oraz środki do utrzymania w czystości podłóg czy łazienek.

Czym charakteryzują się Yope kosmetyki?

Kosmetyki te są specyficzne i w pełni przyjazne środowiskowi naturalnemu. Prawie wszystkie ich opakowania mogą być poddawane recyklingowi lub po raz kolejny można je napełnić. Poszczególne produkty są produkowane ze składników, które posiadają specjalne atesty EkoCert lub Ecolabel. Ponadto wszystkie oferowane kosmetyki nie są badane na zwierzętach.

Yope kosmetyki z tej oferty to nie tylko troska o środowisko naturalne, ale także niesamowite zapachy poszczególnych produktów. Wyróżnić tu można następujące nuty zapachowe: werbenę, figę, cytrusy, rabarbar czy różę. Kompozycje zapachowe są bardzo szczególne. Dodać też należy, że bardzo ciekawa jest grafika na opakowaniach. Skromna, ale bardzo elegancka i przy tym również nieco zabawna.

Oferowane produkty

Dzisiaj oferta firmy jest bardzo szeroka. Produkty można podzielić na kilka grup. W asortymencie znajdziemy więc różnego rodzaju mazidła, balsamy, mydła, szampony oraz środki czystości do kuchni czy łazienki i produkty przeznaczone wyłącznie dla dzieci.

Jakość tych kosmetyków jest bardzo wysoka, wszystkie produkty są warte uwagi.