krem ochronny Bioderma Photoderm 50+

Dla kogo kosmetyki Bioderma Photoderm?

Seria Bioderma Photoderm to kosmetyki przeciwsłoneczne, które znakomicie sprawdzają się w letnie dni. Jest to doskonały wariant dla tych, którzy stawiają na nowoczesną formułę nieobciążającą skóry. Wybór produktów jest całkiem spory, co ułatwia znalezienie odpowiedniego wariantu. Skład przebadany dermatologicznie jest w stu procentach bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Właśnie dlatego jest to opcja nie tylko dla osób dorosłych, ale również maluchów.

Bioderma Photoderm – ochrona przed słońcem dla wszystkich rodzajów skóry

Bioderma Photoderm SPF 50 to linia produktów, które są przystosowane do potrzeb wszystkich rodzajów skóry. W ofercie znajdują się kosmetyki do skóry suchej, mieszanej, tłustej, wrażliwej, trądzikowej, z tendencją do zaczerwienień, a także wiele innych. Właśnie dlatego znalezienie idealnego produktu nie powinno stanowić żadnego problemu. Kosmetyki Bioderma Photoderm powstają pod okiem najlepszych specjalistów. Wszystko po to, aby były one nie tylko bezpieczne dla użytkowników, ale również skuteczne.

Optymalna konsystencja kosmetyków Bioderma Photoderm

Seria Bioderma Photoderm to kosmetyki przeciwsłoneczne, które wyróżniają się dogodną konsystencją. Nie są one zbyt gęste, ani zbyt rzadkie. Ich aplikacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Produkty szybko się wchłaniają, co stanowi niezaprzeczalną zaletę. Bioderma Photoderm SPF 50 to wyśmienita propozycja dla osób pragnących uniknąć lepkiej powłoki. Skóra pozostaje sucha, miękka i przyjemna w dotyku.

Kompleks BioprotectionTM

Kosmetyki Bioderma Photoderm zapewniają doskonałą ochronę skóry przed promieniowaniem UVA oraz UVB. W dużej mierze odpowiada za to kompleks BioprotectionTM, który zabezpiecza komórkowe DNA skóry. Z tego względu omawiane kosmetyki są często polecane przez doświadczonych dermatologów. Warto wspomnieć, że w skład omawianej serii wchodzą również inne kosmetyki m.in. samoopalacze, produkty przyspieszające opalanie oraz utrwalające opaleniznę. Cena nie jest zbyt wygórowana – nieprzeciętna wydajność sprawia, że jedno opakowanie wystarczy na długi czas.