Kosmetyki Wibo, czyli dobra jakość i niska cena

Wiele kobiet szuka kosmetyków, które pomimo niskiej ceny, mają świetną jakość i naprawdę się super sprawdzają. Kosmetyki Wibo są jedną z tych marek, których ceny są naprawdę bardzo korzystne, a my możemy się cieszyć dobrej jakości pudrem za niecałe 20zł. W szafie tej marki możemy znaleźć produkty, które sprawdzają się świetnie, jak i takie, które są dość kiepskiej jakości. Jest to jednak jak najbardziej zrozumiałe- w końcu tak jest z każdą marką.

Uwielbiane tusze

Jednymi z moich ulubionych kosmetyków Wibo są ich tusze do rzęs, które możemy kupić już za grosze. Kupując mascarę za 7,90 uzyskujemy taki sam efekt, jaki daje tusz za 60zł! To się nazywa dopiero oszczędność. Przetestowałam już chyba każdy możliwy tusz do rzęs od Wibo, ale ulubieńcem zostaje tusz Boom Boom.

Maksymalna objętość

Na początku przerażała mnie ta ogromna szczoteczka. Obawiałam się, że wydłubię sobie nią oko! Albo, że będę co chwila brudzić sobie powiekę. Nic z tych rzeczy się nie stało. Tusz ma zapewnić niesamowicie dużą objętość bez sklejenia rzęs. I rzeczywiście moje z natury krótkie i proste rzęsy, po tym tuszu mają objętość XXL! Są zdecydowanie bardziej podkręcone, bardziej widoczne i znacznie upiększają makijaż całego oka.