Jak sprawić, żeby podkład Lovely ładnie wyglądał na twarzy

Jak sprawić, żeby podkład Lovely ładnie wyglądał na twarzy?

Używając pokładu do cery, zwykle mamy kilka wymagań co do jego działania. Głównie ma on zakryć drobne niedoskonałości i sprawić, że cera zyska jednolity kolor. Oczywiście powinien być też trwały i przez cały dzień ładnie trzymać się na buzi. Jest wiele świetnych podkładów, które z pewnością przypadną każdej cerze do gustu. Zawsze warto zwrócić uwagę również na tańsze opcje, jak podkład Lovely, które zapewniają dobre krycie, długotrwałe noszenie i przyjemne w dotyku wykończenie.

W jaki sposób nakładać podkład Lovely?

Może nam się wydawać, że nakładanie podkładu na cerę jest łatwe. Niestety, jeśli chcemy, aby Lovely podkład albo puder kryjący, wyglądały ładnie, trzeba się mocno postarać. Przede wszystkim ważne jest, aby fluid aplikować na umytą cerę, na której już został nałożony krem nawilżający. Choć może nam się wydawać, że przez krem cera szybciej będzie błyszczeć jest to mitem. Im lepiej zadbana cera, tym lepiej będzie trzymał się makijaż. Nakładać podkład Lovely można palcami, gąbką do makijażu czy pędzlem. Warto jednak zacząć od cienkiej warstwy i dołożyć podkład w miejscach, które wymagają większego krycia. W ten sposób nie obciąża się cery, ale doskonale ukrywa drobne niedoskonałości. Podkład Lovely można znaleźć pod adresem https://drogeria.pl/podklady/0,lovely w różnych odcieniach.

podkład Lovely

Jak przedłużyć trwałość podkładu?

Nie każda osoba ma możliwość poprawić cały makijaż w ciągu dnia. Stosując podkład Lovely możemy jednak od razu sprawić, że będzie trwalszy. Po nałożeniu produktu na cerę dobrze jest go przypudrować pudrem matującym lub wykańczającym makijaż. W ten sposób nie będzie się ścierał z twarzy. Inny sposób to spryskanie cery po skończonym makijażu fixerem, czyli produktem przeznaczonym do utrwalania makijażu. Jego zadaniem jest utrwalić zrobiony makijaż, w tym użyty do niego fluid. Jest to ostatni krok, który sprawia, że nawet po wielu godzinach cera nadal świetnie wygląda.