Wybielanie zębów w domu – najlepsze metody

Wybielanie zębów w domu nie musi być zadaniem trudnym ani kosztownym. Dowodzi tego szereg nowoczesnych sposobów, które pomagają przywrócić zębom śnieżnobiały odcień. Rynek dentystyczny wychodzi naprzeciw wymaganiom klientom, którzy pragną białych i mocnych zębów. Szeroka gama produktów pozwala odnaleźć idealną metodę wybielania zębów dla każdego.

Podstawowy zestaw do wybielania zębów

Zabieg wybielania zębów nie może odbyć się bez podstawy jaką jest pasta wybielająca zęby. Takowy produkt można dostać w każdej drogerii, supermarkecie oraz aptece. Proces trwa do kilku tygodni, ale pozwala w sposób rozciągnięty w czasie, ale konsekwentny wybielić zęby i nadać im naturalnego odcienia. Jest to zabieg łatwy, przyjemny i tani, ponieważ skupia się na codziennym myciu zębów odpowiednią pastą. Dzięki bogatej ofercie na rynku stomatologicznym oraz pielęgnacyjnym, każdy może znaleźć taką pastę wybielającą zęby, która będzie dopasowana do jego potrzeb i gustu.

Do pasty warto dołączyć również popularne paski wybielające, których w sklepach nie brakuje. Taka kuracja jest o wiele skuteczniejsza i po wykorzystaniu wszystkich pasków dostępnych w opakowaniu i postępowaniu zgodnie z instrukcją, efekt jest gwarantowany. Śnieżnobiałe i zdrowe zęby są zapewnione przez paski, które trzyma się na zębach przez mniej więcej godzinę zegarową. Każdy producent pasków wybielających zapewnia efekt, jeśli postępuje się zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.

Innowacyjne wybielanie zębów lampą LED

Lampa LED kojarzy się z gabinetem dentystycznych, ale taka opcja wybielania zębów może być dostępna również w otoczeniu domowym. Jest to nowość, która nie bez powodu cieszy się należytą popularnością. Zabieg polega na umyciu zębów trzy razy każdego dnia za pomocą specjalnej pasty. Po pierwszym szczotkowaniu zębów, raz dziennie nakłada się na zęby urządzenie, które emituje światło z lampy LED. Naświetlenie trwa w zależności od potrzeb – od minuty do dziesięciu. Po zabiegu należy wypłukać usta czystą wodą. Efekt białego uśmiechu występuje po stosowanym czasie użytkowania.