Krem wielofunkcyjny Egyptian Magic – co warto o nim wiedzieć?

Krem Egyptian Magic jest to kosmetyk wielofunkcyjny, który uwielbiają gwiazdy. Jego receptura jest oparta na składnikach naturalnych, których działanie znane jest od bardzo dawna. Kosmetyk nie jest testowany na zwierzętach, nie zawiera parabenów, substancji zapachowych i substancji barwiących.

Kosmetyk nadaje się do zabrania w podróż, ponieważ spełnia on sześć najważniejszych funkcji. Działa jak krem nawilżający do twarzy, balsam do ust, krem do skórek i paznokci, krem pod oczy, demakijaż oraz serum na suche końcówki włosów. Kremy Egyptian Magic znajdziesz np. tutaj: https://drogeria.pl/egyptian-magic.

Co zawiera Egyptian Magic krem?

Krem zawiera jedynie składniki pochodzenia naturalnego. Są to oliwa, miód, wosk pszczeli, pyłek kwiatowy, mleczko pszczele i propolis. Składniki te zmiękczają skórę, nawilżają ją, niwelują zmarszczki, działają korzystnie w zaburzeniach skóry i włosów, łagodzą podrażnienia i działają wybielająco.

Propolis jest ważnym składnikiem, ponieważ wykazuje działanie antybakteryjne i regenerujące na uszkodzone tkanki.

Zastosowanie Egyptian Magic krem

Przed wsmarowaniem kremu, należy go delikatnie rozgrzać między opuszkami. Gdy będzie miał konsystencję oliwki, to wtedy wsmarowujemy go kulistymi ruchami.

Ten kosmetyk stosuje się w celu nawilżenia skóry, poprawienia jej kondycji, na blizny, poparzenia, przebarwienia skóry, na łuszczycę, egzemę i po opalaniu.

Nadaje się do usuwania makijażu, można stosować go do rąk, jako balsam do masażu oraz do pielęgnacji skóry po wykonaniu tatuażu.

Nadaje się też na popękaną skórę pięt i jako krem na wysypkę pieluszkową.