Wyjątkowa paleta cieni dla każdej kobiety

Promienny wygląd może nam towarzyszyć każdego dnia. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki, które pozwolą wydobyć ukryte piękno jak i zatuszować mankamenty. Paleta 32 cieni do powiek Makeup Revolution Flawless Cocolita okazała się rewelacją w swojej kategorii. Dzięki umieszczeniu najróżniejszych tonacji brązu i beżu, a także różu, zieleni i granatu mamy do dyspozycji pięknie połyskujące drobinki lub też zupełnie matowe desenie.

Na dłużej na powiekach

Tym, co jest wyjątkowe w Makeup Revolution Flawless to aksamitna konsystencja każdego cienia. Sprawia ona, że łatwo się aplikuje każdy kolor, a do tego nic się nie obsypuje. Długie utrzymywanie się bez jakiegokolwiek ubytku jest tutaj doskonałe, więc można poczynić taką inwestycję. To wybór odpowiedni szczególnie dla kobiet, które uwielbiają tworzyć makijaż oka z charakterystycznym przejściem, cieniowaniem – duża liczba tonów sprawia, że można nadać sobie naturalny lub bardzo wyrazisty look.

Pierwszorzędne opakowanie

Na koniec zostaje opakowanie, które zostało wybornie zaprojektowane tak, by łatwo było je otworzyć jak i trzymać w ręce. Piękny design całości zezwala na komfort pod każdym względem. Dzięki tej palecie wytworzymy makijaż codzienny, jak i wieczorowy – ograniczeń nie ma, toteż i naturalne barwy jak i te mocniejsze sprawdzą się użytkowaniu. To także znakomita wersja cienie dla każdej makijażystki, które wykonuje makijaże zawodowe i chce, by jej klientki były stuprocentowo zadowolone. Powieki zyskają, a połączenie z nieskazitelną stylizacją będzie tworzyło spójną całość.