Emolienty Emolium

Kosmetyki Emolium to specyficzne emolienty, które stanowią grupę dermokosmetyków, których głównym zadaniem jest aktywne natłuszczanie skóry. Kosmetyki Emolium są dermokosmetykami, które znalazły rzeszę wiernych fanów borykających się z problemami skórnymi o różnym pochodzeniu. Emolienty z powodzeniem mogą być stosowane w przypadku aktywnego trądziku, łuszczycy, rumienia czy innych dolegliwości skórnych, u nawet bardzo małych dzieci i niemowląt

Kosmetyki Emolium 

kosmetyki Emolium są preparatami kosmetycznymi, których głównym zadaniem jest nawilżenie i natłuszczenie skóry, a także jej ochrona przed szkodliwymi substancjami zewnętrznymi. Specjalnie dobrane składniki aktywne mają potwierdzone kliniczne działanie, a w produktach Emolium pełnią funkcję na przykład przeciwzapalną, łagodzącą, natłuszczającą i nawilżającą. Kosmetyki mogą też stosować osoby, które cierpią z powodu nadmiernie wysuszonej skóry, mają skórę wrażliwą i podrażnioną stosowanie różnego rodzaju terapii leczniczych (na przykład w przypadku aktywnego trądziku).

Emolienty dla dzieci

Emolienty Emolium są szczególnie polecane w pielęgnacji dzieci i niemowląt, a wszystko to ze względu na bardzo delikatne składy, które są specjalnie dopasowane do najbardziej wymagających skór. Emolienty mają hipoalergiczne receptury, przez co też są bardzo bezpieczne nawet dla najmniejszych dzieci. Specjalnie dobrane składniki działają odbudowująco, natłuszczająco a także chronią naturalną barierę skóry. Długotrwałe stosowanie emolientów odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry.