Róże od Bourjois: postaw na jakość!

Róże do policzków to jeden z najważniejszych kosmetyków, jakie bardzo często znajdują się w kosmetyczkach wielu kobiet. Są one oferowane w kolorach różu, a także różnych odcieniach łososia i brzoskwini. Można wśród nich znaleźć również odmienne konsystencje, takie jak róże matowe, kremowe, błyszczące lub satynowe. Co więcej, różnią się one między sobą również ceną. Z całą pewnością jednak jednym z lepszych wyborów będzie róż Bourjois.

Róże od Bourjois

Marka Bourjois jest znana od wielu lat przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości kosmetyków. Najbardziej znanym produktem jest jednak róż w okrągłym pudełeczku, który można spotkać na rynku już od… 1863 roku! Tak, od XIX wieku! Pomimo tak dużego upływu czasu, jest on nadal bardzo popularny i bardzo często wybierany przez kobiety na całym świecie.

W czym tkwi jego sekret? Otóż, tajemnica to przede wszystkim jego konsystencja, która nie tylko bardzo przyjemnie pachnie, ale również równomiernie rozprowadza się po policzkach. Posiada on lekką formułę, która podkreśla kontury twarzy, a równocześnie nie pozostawia jakichkolwiek smug. Można więc róż of firmy Bourjois stosować zarówno na mokro, jak i na sucho. Kosmetyk ten ułatwia precyzyjną aplikację.

Po nałożeniu, róż zamienia się w lekki puder, który stapia się idealnie ze skórą i jest odporny zarówno na upływ czasu, jak i ścieranie. Do zalet należy zaliczyć także długie utrzymywanie się na twarzy i bardzo ciekawe, naturalne rumieńce.

Róże od marki Bourjois są oferowane w wielu kolorach i odcieniach.