Nowoczesne pomadki do zadań specjalnych

Jeszcze do niedawna w modzie było głównie stosowanie błyszczyków, które optycznie powiększały usta i nadawały im kusząco lśniący wygląd. Teraz w kosmetycznej modzie prym wiodą pomadki, a niektóre z nich mają bardzo ciekawe formy i gwarantują znakomity efekt.

Pomadki o matowym wykończeniu

Niekwestionowany hit obecnych trendów to pomadki do ust o matowym wykończeniu. Mają one różne formy, zarówno tradycyjne, jak i zaskakujące. Nietypową propozycją są zwłaszcza pomadki w płynie, które zasychają, tworząc na ustach powlokę, która po chwili staje się matowa. Daje to efekt swoistego lakieru na ustach, co gwarantuje doskonałe pokrycie każdego milimetra ust, dzięki czemu makijaż robi duże wrażenie, a także zapewnia bardzo dobrą trwałość – powłoka jest odporna na wszelkie uszkodzenia.

Szminki o specjalnych właściwościach

Pewną wadę szminek matowych może stanowić fakt, że bardziej lub mniej wysuszają usta. Jeśli ktoś chce uniknąć tego efektu, powinien sięgać po pomadki o satynowym wykończeniu i obecności w składzie substancji pielęgnujących. Taka szminka będzie świetnym kompromisem między kolorem a pielęgnacją, jaką zapewnią bezbarwne pomadki ochronne. Takie działanie oferuje między innymi pomadka Golden Rose Smart Lips, która w dodatku ma bardzo atrakcyjną w stosowaniu formę. Ma postać kredki, którą przekręca się, by ją wysunąć i nie ma potrzeby jej temperowania. Pielęgnacja zaś, jaką zapewnia ustom, jest bardzo wyraźna dzięki zawartości w składzie witamin A i E oraz silnie odżywczego masła shea.

Pomadka do nabycia pod adresem: https://www.cocolita.pl/szminki/golden-rose-smart-lips-nawilzajaca-pomadka-12