Łatwy sposób na gładką skórę

Plastry do depilacji to bardzo skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Same plastry są bardzo łatwe w użyciu, a do tego nie są drogie. Efekt depilacji za pomocą plastrów utrzymuje się nawet do 4 tygodni, dlatego warto w nie zainwestować.

Plastry do depilacji

To jedna z najskuteczniejszych form pozbywania się zbędnego owłosienia ze skóry. Ogromny wybór plastrów sprawia, że dziś na rynku znajdziemy inny rodzaj plastrów do depilacji bikini (strefa intymna), a inne do depilacji nóg czy nawet twarzy. Zwykle po depilacji należy zastosować na skórę oliwkę, która poza działaniem pielęgnacyjnym, pozwoli też usunąć z powierzchni skóry resztki wosku. Należy również mieć na uwadze, że czasami zabieg ten może powodować podrażnienia, dlatego przed podjęciem decyzji, warto najpierw wykonać test na dany preparat. Jeżeli na ciele pojawią się np. małe krostki, wówczas to znak, że ten preparat nie jest odpowiedni i może wywołać uczulenie.

Etapy depilacji

Zabieg depilacji za pomocą plastrów powinien być wykonany przed kąpielą. W pierwszym etapie, plastry po wyciągnięciu z opakowania należy rozgrzać w dłoniach, a dalej należy je dokładnie i bardzo powoli rozdzielić na dwa pojedyncze plastry. Tak przygotowane plastry do depilacji przykleja się na skórę. Pamiętajmy, że gotowe plastry do depilacji zawsze można użyć tylko raz.

Jak odrywać plastry do depilacji?

Zaleca się, aby depilacja była wykonywana poprzez przyklejenie plastra zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów, a następnie jego odklejenie za pomocą szybkiego ruchu w kierunku przeciwnym.

Oferta sprzedażowa akcesorii do depilacji pod adresem: https://www.cocolita.pl/depilacja-i-golenie