odżywka do rzęs

Sposoby na piękne rzęsy

Doraźnym sposobem na dodanie wyrazistości swemu spojrzeniu i osiągnięcie efektu pięknych rzęs jest przyklejenie sztucznych kępek czy całych wachlarzyków. Obecnie wiele kobiet decyduje się też na doczepianie rzęs, co daje dłuższy efekt. Takie metody są jednak kosztowne i osłabiają naturalne włoski, lepiej będzie więc skupić się na naturalniejszych sposobach.

odżywka do rzęsDobry tusz

Dobry tusz naprawdę potrafi zdziałać cuda. Produkt wysokiej jakości, o dobrej szczoteczce, jest w stanie podkreślić nawet tak małe włoski, o których istnieniu nie miało się pojęcia, w efekcie czego rzęsy stają się znacznie dłuższe i gęstsze. Warto przy tym wiedzieć, że dobry tusz wcale nie musi być drogi. Nawet wśród kosmetyków za kilkanaście złotych można znaleźć prawdziwe perełki. Sęk tylko w tym, by natrafić na taki właśnie produkt, warto więc nie poddawać się w testowaniu coraz to nowych kosmetyków.

Odżywka do rzęs

Jeśli rzęsy nie są słabe, krótkie i rzadkie z natury, a stały się takie w wyniku na przykład częstego malowania czy innych czynników, można z łatwością odzyskać ich długość i gęstość. Trzeba tylko kupić dobre serum do rzęs Cocolita.pl, przy czym niestety akurat w tej dziedzinie jakość zwykle idzie w parze z ceną. Tanie odżywki z drogerii raczej nie mają szansy zdziałać zbyt wiele. Dobra wiadomość jednak jest taka, że odżywka zwykle wystarcza na długi czas, szczególnie że nie trzeba używać jej w dużych ilościach. W ostatecznym rozrachunku więc koszt takich produktów nie jest bardzo wysoki i na pewno warto je kupić.