Trzy powody, dla których pomadka w płynie to strzał w 10

Piękne, kuszące usta to marzenie każdej z kobiet. Podkreślone usta sprawiają, że kobieta czuje się piękna, atrakcyjna i pewna siebie. Szminki występują w wielu kolorach i formułach, jednak na popularności najbardziej zyskują szminki w płynie. Moda na nie powstała nie bez powodu – posiadają wiele zalet, dzięki którym zdobywają rzesze fanek.

Dlaczego pomadka w płynie?

– Trwałość. Szminki o płynnej formule dłużej utrzymują się na ustach niż szminki klasyczne. Nie wymagają dużej ilości poprawek w ciągu dnia i nie ścierają się łatwo podczas posiłków. Jest to niekwestionowanie ich największy atut, za który kocha je coraz większa liczba kobiet.

– Pigmentacja. Płynne pomadki cechują się zwykle dobrą pigmentacją. Nie trzeba zużyć dużej ilości produktu, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt.

– Wykończenie. Zwykle matowe, bądź satynowe. Zdarzają się także szminki w wersji błyszczącej. Mat jednak od wielu sezonów króluje na kobiecych ustach, a z pomocą szminki w płynie łatwo można uzyskać piękne wykończenie.

Barwy dla każdego.

Płynne pomadki występują we wszystkich kolorach tęczy. Znakomitym przykładem oferty, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie może być nyx soft matte lip cream. Soft matte lip cream występuje w wersji nude jak i w bardziej intensywny barwach. Dzięki temu szminki w płynnej formule nadają się dla kobiet gustujących w klasycznym stylu, jak i tych które lubią poszaleć z barwami.