Podkład Estee Lauder

Każda kobieta marzy o tym, aby jej podkład był jak najlepiej dobrany do jej skóry i pozostawał na niej praktycznie niewidoczny. Dobrze dobrany podkład wyrównuje koloryt, a jednocześnie dodaje twarzy blasku i pięknego wykończenia każdego makijażu. Dlatego tak ważne jest, aby podkład był nie tylko odpowiednio dobrany kolorystycznie, ale też idealnie pasował do danego typu skóry.

Jakim podkładem jest Estee Lauder Double Wear?

Estee Lauder Double Wear z drogerii Cocolita jest jednym z najbardziej znanych i rozchwytywanych produktów kosmetycznych. Kobiety bardzo go sobie cenią i często mówią, że nie zamieniłyby go na żaden inny. Wielkim plusem tego podkładu jest to, że bardzo łatwo i równomiernie rozprowadza się on po skórze twarzy. Nie pozostawia plam ani przebarwień, co bardzo często obserwować można w przypadku innych podkładów. Zdecydowaną zaletą jest także to, że kolor nie zmienia się po nałożeniu na skórę twarzy. W takim razie dobranie odpowiedniego odcienia jest dziecinnie proste, ponieważ nie utlenia się on, nie ciemnieje, ani nie wpada w inne tony. Podkład ten zapewnia satynowe, perfekcyjne wykończenie, dzięki czemu sprawia, że każdy makijaż od razu wygląda o niebo lepiej.

Warto dać mu szansę i przetestować go na własnej skórze, aby także mieć możliwość wyrobienia sobie o nim opinii. Z całą pewnością jest tego wart, a dodatkowo, co ważne, nie uczula i posiada wszelkie niezbędne atesty dermatologiczne.