Idealny wybór w codziennej pielęgnacji i makijażu

Podkład Clinique even Better gości w kosmetyczkach wielu kobiet na całym świecie. Marka ceniona jest przez panie, które cenią dobrą jakość z pielęgnacją. W produktach serii Even Better zastosowano drogocenne składniki pielęgnacyjne, które przy dłuższym i regularnym stosowaniu mają zbawienny wpływ na naszą skórę.

Podkład Even Better z filtrem przeciwsłonecznym

Znawczynie skutecznej pielęgnacji doskonale wiedzą, że oprócz standardowych metod pielęgnacyjnych, które mają polegać na nawilżaniu skóry, równie ważne jest jej zabezpieczenie przed działaniem promieni słonecznych. Z tego też względu w codziennej pielęgnacji oraz makijażu należy wybierać produkty, w których zastosowano filtry SPF Clinique Even Better to podkład, który ma SPF na poziomie 15. Produkt doskonale zabezpiecza skórę przed promieniami słonecznymi, które przy długiej ekspozycji powodują powstawanie złogów melaniny, a to z kolei prowadzi do pojawienia się przebarwień. Regularne stosowanie Clinique Even Better powoli usuwa, a jednocześnie hamuje powstawanie nowych plam pigmentacyjnych.

Makijaż z funkcją pielęgnacyjną

Clinique Even Better to bardzo lekki podkład, który wykazuje doskonały wpływ na skórę. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, a szczególnie do skóry mieszanej i problematycznej. Produkt zapewnia doskonałe krycie, a przy tym też matowe wykończenie makijażu. Po zastosowaniu cera staje się wyrównana i wygląda młodziej, a także bardziej świeżo. Podkład Even Better od Clinique jest też bardzo wydajny, ponieważ jego płynna konsystencja pozwala na zastosowanie niewielkiej ilości na skórę.