Jak dobrze zmyć makijaż?

Szybki i łatwy produkt w użyciu, dzięki któremu można skutecznie zmyć, po całym dniu, makijaż to oczywiście płyn micelarny Garnier. Firma Garnier stworzyła produkt w kilku wersjach, każda z nich to przykład doskonałego preparatu, którym w bardzo szybki sposób można wymyć i wyczyścić twarz .

Co to jest płyn micelarny?

W składzie każdego płynu micelarnego znajdują się micele, czyli mikrokapsułki, przyciągające wszelkie zanieczyszczenia jak magnes. Odkąd wymyślono płyn micelarny, wiele kobiet na jego rzecz porzuciło mleczka do mycia twarzy, o bardzo ciężkich konsystencjach.

Płyny micelarne zbierają z twarzy tłuste zanieczyszczenia a rozpuszczają zewnętrzne zanieczyszczenia takie jak elementy makijażu. Płyn micelarny Garnier to produkt o lekkiej konsystencji – jest wielofunkcyjny, radzi sobie doskonale z różnymi zanieczyszczeniami. 

Zalety płynu micelarnego Garnier

Jest to płyn o przystępnej cenie, doskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami skóry. Doskonale nadaje się on do każdego rodzaju skóry, nie podrażnia jej i znacznie nie wysusza. Wypuszczony ostatnio na rynek płyn 3 w jednym pozwala na aplikację go bez używania wcześniej wody do mycia twarzy. Skóra każdego rodzaju bardzo dobrze toleruje kosmetyk, który nie pozostawia żadnych podrażnień. 

Płyn doskonale sprawdza się do zmywania oczu, ust i całej twarzy. Po jego użyciu nie ma żadnego śladu po makijażu.

Używając na noc płynu micelarnego Garnier doskonale przygotowuje się skórę twarzy do nocnej jej regeneracji, koi się ją i dogłębnie oczyszcza.